Mój Ogrodniczy

blog ogrodniczy

stoły i krzesła od producenta
Wnętrze

Dlaczego warto zamawiać stoły i krzesła od producenta?

Pomimo tego, że sklepów meblowych jest nieskończenie dużo, coraz więcej osób decyduje się kupić stoły i krzesła od producenta. Co sprawia, że jest to lepszy wybór? Jaką przewagę ma producent? I najważniejsza kwestia – co Ty zyskasz, kiedy zamówisz meble od producenta?

Większy wybór asortymentu

Kiedy wybierzesz się do stacjonarnego sklepu meblowego, zobaczysz tam tylko takie stoły i krzesła, jakie w danym okresie są najbardziej popularne. To nic dziwnego. Taki sklep ma określoną powierzchnię, więc nie pomieści wszystkich dostępnych na rynku modeli. To z kolei sprawia, że możesz nie znaleźć tam takich mebli, jakie będą Ci odpowiadać.

Producent nie ma takiego problemu, dlatego dysponuje o wiele większym asortymentem. Często wykonuje meble według własnych projektów, więc znajdziesz u niego modele, których nie spotkasz nigdzie indziej. Oferuje też szeroki wybór materiałów, nóg meblowych, blatów, z jakich mają być wykonane, więc to Ty decydujesz o ich wyglądzie. Dzięki temu wybrane przez Ciebie krzesła nie tylko będą idealnie pasować do stołu, ale również do wystroju Twojego wnętrza.

Korzystniejsze ceny

Kiedy zdecydujesz się na zakup krzeseł i stołów ze sklepu, zapłacisz za nie więcej. Dlaczego? Do ceny sklepowej doliczana jest marża, a czasem jest to prowizja nie tylko samego sprzedawcy, ale też pośrednika, np. hurtowni. Nie powinno Cię to dziwić – te podmioty muszą na takiej sprzedaży zarobić, dlatego wszelkie koszty przerzucają na klienta. 

Sprawa wygląda inaczej, jeśli chodzi o zakup u producenta. Nie ponosi on żadnych dodatkowych kosztów związanych z łańcuchem dostaw, dlatego zaproponuje Ci niższe ceny. Możesz również pokusić się o ich negocjację. Producent na pewno chętnie do niej przystąpi, jeśli zamówisz większą ilość towarów.

stoły od producenta

Fachowa obsługa i bezpieczeństwo

Zamawiając stoły i krzesła u producenta, masz pewność, że dołoży on wszelkich starań, aby spełniły Twoje oczekiwania. Sam buduje własną markę, więc zależy mu nie tylko na sprzedaży, ale też Twoim zadowoleniu. Stawia na wysoką jakość materiałów produkcyjnych, solidne wykonanie i szybką realizację zlecenia. Oprócz tego zapewni Ci kompleksową obsługę już od chwili zamówienia, aż do momentu, gdy meble do Ciebie dotrą.

Pracownicy doskonale znają oferowany asortyment, dlatego wyczerpująco odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Fachowo doradzą i podpowiedzą Ci, jak zadbać o zakupione stoły i krzesła. A jeśli będziesz mieć jakiekolwiek zastrzeżenia co do otrzymanych mebli, producent z pewnością zrobi wszystko, aby rozwiązać Twój problem.