Strona główna
Wnętrza
Tutaj jesteś

Nowoczesne baterie łazienkowe, które zachwycają funkcjonalnymi rozwiązaniami

25 września 2023 Nowoczesne baterie łazienkowe

Baterie łazienkowe to jeden z podstawowych elementów wyposażenia, bez których łazienka nie może istnieć. Pozwalają na dopasowanie strumienia bieżącej wody oraz jej temperatury. Od jakości ich wykonania i łatwości obsługi zależy komfort codziennego dbania o higienę. Nowoczesne baterie stanowią również dopełnienie stylistyki całego pomieszczenia.

Victoria Plus – uniwersalne i nowoczesne baterie od marki Roca

Jeśli planujesz zaaranżować swoją łazienkę w nowoczesnym stylu, ale jednocześnie doceniasz rozwiązania nawiązujące do klasyki – rozważ wszechstronną kolekcję baterii Victoria Plus. Produkty z tej serii zostały zaprojektowane w duchu minimalizmu, z dodatkiem nowoczesnych detali, które podkreślają ich wyjątkowy styl. Wszystkie baterie łazienkowe z kolekcji posiadają chromowane wykończenie, które jest dobrze znanym, uniwersalnym rozwiązaniem pasującym do niemal każdej koncepcji wystroju wnętrza oraz różnych zestawień kolorystycznych.

Na serię Victoria Plus składają się:

  • baterie umywalkowe w 3 wariantach wysokości – niska, średnia i wysoka (dwa ostatnie modele zostały wyposażone w korek click-clack),
  • bateria bidetowa sztorcowa z korkiem automatycznym,
  • jednouchwytowa bateria prysznicowa lub wannowa podtynkowa,
  • jednouchwytowa bateria wannowo-prysznicowa podtynkowa,
  • bateria wannowo-prysznicowa ścienna (z zestawem prysznicowym lub bez),
  • bateria prysznicowa ścienna (z zestawem prysznicowym lub bez).

Dzięki temu z łatwością wyposażysz swoją łazienkę w baterie pochodzące z jednej, spójnej wizualnie kolekcji.

nowoczesne baterie łazienkowe

Technologie przydatne w Twojej łazience

Baterie łazienkowe Victoria Plus to nie tylko duży wybór rozwiązań i estetyka, ale również wiele praktycznych rozwiązań, przekładających się na wygodę korzystania z łazienki.

Baterie umywalkowe wyposażone zostały w funkcję Cold Start, ułatwiającą oszczędzanie energii niezbędnej do ogrzewania wody. Jej działanie polega na tym, że w centralnej pozycji uchwytu baterii znajduje się woda zimna, aby uruchomić dopływ ciepłej, konieczne jest przesunięcie go w lewo. 

Wszystkie opisywane baterie posiadają ceramiczną głowicę. Pracuje ona zdecydowanie płynniej. Ponadto jest mniej narażona na pokrycie kamieniem oraz bardziej odporna na uszkodzenia.

Na wylewkach baterii umywalkowych i bidetowej zainstalowane są perlatory. Ten mały element napowietrza wodę, zmniejszając jej przepływ. W efekcie zużycie jest mniejsze, co przekłada się na realne oszczędności.

Wspólną cechą wszystkich baterii z kolekcji Victoria Plus jest elektrolityczna powłoka Evershine®. Zapewnia ona wysoką ochronę antykorozyjną oraz odporność na zarysowania. Dzięki temu powierzchnia produktów pozostaje jednorodna i błyszcząca przez lata.

Wybierz wysoką jakość

Dobierając baterie łazienkowe, poza ich walorami estetycznymi, koniecznie zwróć uwagę na technologie w nich zastosowane oraz jakość wykonania. Po początkowym zachwycie wyglądem, zaczniesz doceniać głównie wygodę codziennego korzystania z łazienki. Trwałe materiały to inwestycja na lata, która również z czasem przekłada się na oszczędność.

Materiał oznaczony

MojOgrodniczy

Witaj na stronie mojogrodniczy! W naszych artykułach, które pisane są przez doświadczonych florystów, ogrodników i pasjonatów roślinności, znajdziesz masę inspiracji i wiedzę o tym jak zaaranżować swój ogród i jak dbać o kwiaty zarówno domowe jak i te w ogrodzie. Poznaj tajniki dekorowania domu i dowiedz się więcej o budownictwie i nieruchomościach. Zapraszamy do lektury!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

okazje cenowe
AKCESORIA MEBLOWE
Jak działa lodówka turystyczna kompresorowa?

Jesteś zainteresowany reklamą?