Mój Ogrodniczy

blog ogrodniczy

postawy do stołów
Wnętrze

Podstawy do stołów – sprawdź jak mogą odmienić wygląd każdego stołu!

Polacy są coraz bardziej świadomi trendów w wykańczaniu swoich domów i mieszkań, dlatego coraz rzadziej (na szczęście!) w polskich domostwach wita nas widok PRL-owskiej meblościanki zajmującej pół pokoju, czy wytartego stołu z masywną i niepasującą do całego wystroju podstawą do stołu. Dzięki rosnącej świadomości dotyczącej meblarskich trendów, Polacy coraz chętniej sięgają po bardziej wyrafinowane i designerskie meble, które nie tylko są funkcjonalne, ale również cieszą oko i dopełniają wystroju całego wnętrza. Po inspiracje najczęściej udajemy się do sieciówek meblarskich lub zapoznajemy się z ciekawymi blogami wnętrzarskimi. 

Zobacz także: https://mojogrodniczy.pl/dlaczego-warto-zamawiac-stoly-i-krzesla-od-producenta/

Gdy już upatrzysz sobie ten jeden wymarzony stół i nigdzie nie możesz go dostać w sklepie – bez obaw. Zawsze możesz wykonać go na zamówienie, dobierając osobno pasujące do siebie blaty do stołów i podstawy do stołów. Taki stół wykonany z zaprojektowanych przez nas elementów nada wyjątkowego charakteru całemu wnętrzu domu czy mieszkania. Przekonaj się, jak dobrze dobrane podstawy do stołów mogą odmienić wygląd każdego mebla. Spraw sobie taki stół, którym Ty i Twoi goście będziecie zachwycać się za każdym razem.  

Podstawy do stołów – najpopularniejsze rozwiązania 

Przy wyborze podstaw do stołów należy zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii. Dzięki zapoznaniu się z tematyką podstaw do stołów jeszcze przed zakupem, chronimy siebie przed podjęciem niewłaściwej decyzji. Należy mieć na uwadze, że zawsze najpierw wybieramy interesujące nas podstawy do stołów, a dopiero później dobieramy do nich odpowiedni blat. Ma to ogromne znaczenie, ponieważ określone rodzaje blatów pasują tylko do określonych rodzajów podstaw do stołów. 

Jeżeli chodzi już o same podstawy do stołów, to mogą mieć one różne kształty, posiadać różne bazy, mieć różne barwy oraz być wykonane z różnych surowców. Po pierwsze, baza podstaw do stołów może być: okrągła, kwadratowa prostokątna lub w kształcie trójnogu. Po drugie, ze względu na różne przeznaczenie stołów, wyróżniamy trzy wysokości podstaw do stołów tj.: barowe o wysokości 1600 mm, standardowe, np. W stołach do jadalni o wysokości 720 mm oraz kawowe o wysokości 600 mm. 

Po trzecie, podstawy do stołów wykonywane są z najróżniejszych materiałów. Od naszych preferencji i wystroju pokoju, do którego chcemy dopasować gotowy stół zależy, na jaki materiał i fakturę podstaw do stołów powinniśmy się zdecydować. Do wyboru są zazwyczaj podstawy: drewniane, stalowe, malowane na różne kolory bądź polerowane. 

Do najchętniej wybieranych przez klientów podstaw do stołów należą obecnie modele nowoczesne, pasujące do surowego stylu industrialnego lub bardziej lekkiego stylu skandynawskiego. W takich pomieszczeniach świetnie sprawdzą się podstawy do stołów typu: Aquarium czy na trójnogu. 

Postaw na trwałe, sprawdzone rozwiązania i wybierz solidne podstawy do stołów od zaufanego producenta podstaw do stołów: https://mebella.pl/rodziny-podstaw-stolow/. Nie musisz już dłużej szukać swojego wymarzonego stołu w jednej z popularnych sieciówek meblarskich. Teraz, możesz wykonać go na indywidualne zamówienie, dobierając samodzielnie pasujące podstawy do stołów oraz blaty. Wykonanie mebli zgodnych z własną wizją i gustami klienta jeszcze nigdy nie było tak łatwe! Niezależnie od tego, czy uwielbiasz styl skandynawski, loftowy, industrialny czy francuski, odpowiednio dobrane podstawy do stołów mogą nadać twojemu meblowi odpowiedniego charakteru. Podstawy do stołów wykonane na indywidualne zamówienie idealnie dopełnią wystroju całego pomieszczenia i będą zachwycać latami. Nie czekaj i złóż zamówieni już dzisiaj.