Mój Ogrodniczy

blog ogrodniczy

drewniane dodatki
Ogród

Z drewna

Czy drewniane dodatki w domu to dobry pomysł? A dlaczego nie? Drewno jest przecież materiałem, których ma przede wszystkim zalety. Co prawda w obecnej dobie to dosyć drogi materiał, ale jeśli wziąć pod uwagę to, że wszelakie drewniane wybory są długowieczne, to okazuje się, nie jest tak drogo. Dodajmy, że drewniane szafy, komody, drzwi, kiedy podniszczą się, można z powodzeniem poddać renowacji i będą jak nowe. Co więcej, dobry stolarz może nawet nieco zmienić ich styl. Czegóż chcieć więcej?
Warto więc inwestować w drewno, bo do dobra inwestycja. I bardzo dobrze, że wracamy do drewna. Nawiasem mówiąc, coraz częściej dostępne u nas jest też drewno egzotyczne.
W drugiej części naszego artykułu skupmy się na tym, w jakie drewniane dodatki pójść, żeby upiększyć swoje wnętrza. Rzecz jasna, że jeśli już mamy pewne drewniane rzeczy w domu, to uzupełnijmy je jeszcze dodatkami wykonanymi również z tegoż materiału. Trzeba jasno stwierdzić, że te mogą pojawić się we wszystkich domowych pomieszczeniach, ale my skupimy się na kuchni. Otóż, w kuchni świetnie wyglądają drewniane blaty. Pasują praktycznie do mebli w każdym kolorze i za każdym razem prezentują się inaczej. Jeśli jeszcze w kuchni jest drewniana czy chociaż drewnopodobna podłoga, to efekt jest naprawdę oszałamiający. Do tego dodajmy jeszcze duży drewniany stół i drewniane krzesła. Pod warunkiem, że te zmieszczą się. Jeśli nie, to dostawmy ze dwa hokery i będzie dobrze.
Kto wie, może kogoś zainteresowaliśmy taką propozycją? Zawsze to jakaś inspiracja.

woodroom.pl